Zateplovanie

Ponúkame kompletný servis pri realizácii zateplenia Vášho bývania. 

Sme držiteľom licencie vonkajší tepelnoizolačný kontaktný systém weber.therm terranova, weber.therm mínus 7 a weber.therm exclusive.

Weber Terranova ponúka komplexný produktový rad kontaktných zatepľovacích systémov weber.therm. Odlišujú sa najmä použitou tepelnou izoláciou a tenkovrstvou omietkou, a sú vhodné na rôzne podkladové konštrukcie a do rôznych podmienok. Najpoužívanejším je weber.therm terranova (predtým weber.therm klasik EPS), pri ktorom sa používa tepelná izolácia – polystyrén EPS. Ďalej je to weber.therm exclusive, kde je tepelná izolácia na báze minerálnej vlny, ocenený „Grand Prix Slovak Gold“ ako najparopriepustnejší kontaktný zatepľovací systém na trhu.

V ponuke je aj kontaktný zatepľovací systém weber.them clima s tepelnou izoláciou z dierovaného polystyrénu. Weber.therm flex je vhodný na drevostavby a nestabilné podklady. Jediným svojho druhu na stavebnom trhu je zatepľovací systém weber.therm minus 7, s ktorým je možné vykonávať zatepľovacie práce pri nízkych teplotách vonkajšieho prostredia až do -7°C.

 

Všetky kontaktné zatepľovacie systémy weber.therm sú osvedčené v zmysle požiadaviek ETAG 004 a majú vydané európske technické osvedčenia (ETA).

Význam zateplenia:

■ úspora energie

■ ochrana pôvodnej konštrukcie pred nepriaznivými vplyvmi počasia

■ predlženie životnosti budovy

 

Galéria: